Hakkımızda


 
          Hülya Modaevi, 1965 yılından bu yana özgün tasarımları,titiz  ve özenli çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Ayten Temizer tarafından kurulmuş olup,kendisinin önderliğinde çalışmalarına devam etmektedir. Profesyonel yaşamına, mesleki eğitimini tamamlar tamamlamaz başlayan Ayten Temizer, sektörde öne çıkan isimlerden olmayı başarmış ve yakaladığı başarı çizgisini aynı şekilde devam ettirmiştir. Kendisi, 40 yılı aşkın süredir edindiği tecrübe ve birikimlerini, yine aynı titizlikle seçtiği kadrosuna aktarmış ve eğitimli bir ekip oluşturmuştur.
 
          Kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermeyen modaevimiz, kendine özgü çizgisi ve tasarımlarıyla sektörde lider bir konuma yükselmiştir. Dünya trendlerinden oluşan modellerin yanısıra, kişiye özel tasarımlardan oluşan koleksiyonuyla Hülya Modaevi, gelinlik giymeye aday genç kızlarımız için vazgeçilmez bir markadır.
 
 

Abouth Us
 

          The Fashionhouse Hülya has been founded by Ayten Temizer who has always been the subject of speech with her original designs and exclusive works and run in her leadership. Ayten Temizer, who started her professional carrier as soon as she completed her education, has succeeded in the fashion sector  and maintaining the same success.She has imparted all her experience and knowledge which she gained through 40 years of professional life on her carefully selected staff.
 
          Our fashion house which refuses to compromise high quality service has risen into a leading position  in the sector with its authentic and original style and designs.In addition to the models representing recent world trends, with its collection of designs that satisfy the taste of every individual, the Fashionhouse Hülya is the right destination for all prospective brides.